Gustav Macoun

(1892-1934)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Položka č.: 254729

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:07

    olej, lepenka, 45 x 57 cm, sign. LD Gust. Macoun, rám, oděrky na rámu, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)