Výtvarné umění 19. - 21. století (185. Aukce) - online část

část 185. aukce, která bude dražena pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených.

  • Neznámý autor (Čína?)

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:00

    tuš, hedvábí?, 70 x 41 cm

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Město na pobřeží

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:01

    akryl, sololit, 50 x 37,8 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:02

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:03

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Eduard Antal

    (1929-2011)

    Kompozícia

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:04

    slepotisk, 1970, 16 x 16 cm, sign. PD E. Antal 1970, 43/190, po pravém okraji (rozích) mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:05

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Juraj Bartók

    Plachetnice na pobřeží

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:06

    olej, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Bartók, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:07

    sítotisk, 27,5 x 20,5 cm, sign. LD Benetka, č. 15/40, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem.…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 614

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:08

    sítotisk, 30 x 21 cm, sign. PD Benetka, č. 12/45, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

  • L. Beran

    Chalupa s vlčími máky a slunečnicemi

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:09

    olej, plátno, 79 x 61 cm, sign. PD L. Beran, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Ve větru

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:10

    olej, plátno, 31 x 39 cm, sign. PD J. Bino, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:11

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Červené rybičky

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:12

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Korále zelené

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:13

    akryl, plátno, 2008, 75 x 75 cm, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jiří Brázda

    Postava

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:14

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Brezinová

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:15

    kresba papír, tužka, 1999, 45 x 32,8 cm, sign. PD S. Brezinová 1999, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:16

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Podzimní krajina s řekou

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:17

    tuš, kvaš, papír, okolo roku 1960, 42 x 58 cm, sign. PD Bureš, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobná poškození, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:18

    olej, plátno, 1936, 36,7 x 27 cm, sign. PD M. Buriánek 36., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:19

    olej, plátno, 1936, 37 x 27 cm, sign. PD M. Burianek-36, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

  • Marina Bychlová

    Matka

    Položka č.: 626

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:20

    pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:21

    litografie, 62 x 45 cm, při okrajích mírně pokrčený papír, pravý horní roh lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:22

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:23

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Na procházce

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:24

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Černý

    Žižka

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:25

    pastel, 30 x 22 cm, sign. PD Černý VII.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Salvador Dalí (after)

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:26

    ofsetlitografie, 1977/1996, 68 x 48 cm, /5000, na zadní straně popsáno a ručně číslováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí (after)

    The Virgin of Gualupa

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:27

    ofsetlitografie, 68 x 44 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Otta Dedek

    (1939)

    Chalupy

    Položka č.: 634

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:28

    pastel, papír, 45 x 62,5 cm, sign. LD Ota Dedek, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portét dívky

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2021 10:29

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)