Soubor kreseb

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:31

    volné listy, 45 x 32 cm, soubor 29 kreseb, některé v paspartě, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • .

    Dokumente polnischer Grausamkeit

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:32

    kniha, obs. 303s. textu (něm.), 100s. obr. přílohy, vyd. pravděp. Zentralverlag der NSDAP, Berlín, 1940, plpl. vazba, hřbet naprasklý, odřené okraje a naražené růžky desek, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři

    Soubor pohlednic - sbírka Hussong

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:33

    100 ks pohlednic, 1997, vydáno 1997, Kassel, 1000 expl, pohlednice děl, které umělci vytvořili na dřevě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Básně

    Položka č.: 1051

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:34

    bibliofilie, první svazek knihovny Bibliofil, Praha, 1916, 200 exemplářů, svázal L. Bradáč, pův. clpl. vazba, 57s., mírně poškozený hřbet desek, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Samuel Rogers

    (1763-1855)

    Poems

    Položka č.: 1052

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:35

    kniha, řada drobných rytin v textu, vyd. T. Cadell, London, 1834, pův. zdobená celokožená vazba s ražbou a zlacením, zlacená ořízka, 295s., výraznější zateklina na hřbetu, části zadních i předních desek, na několika prvních a posledních listech zateklina od hřbetu, místy fličky na listech, dobrý sta…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Věra Linhartová

    Nastolení krále

    Položka č.: 1053

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:36

    volné listy, xeroxová kopie básnické sbírky (vyšlo v nákladu 30 číslovaných exemplářů jako 38. svazek Edice speciálky F. Muziky, 1965), volné listy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Friedrich Brandl

    Metamorphose

    Položka č.: 1054

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:37

    báseň, báseň na břidlicové tabulce čtvercového tvaru, německy, podepsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Franz Karl Wolf

    (1764-1836)

    Paul Nettl: Der Prager Kaufruf

    Položka č.: 1055

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:38

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ferdinand Deml

    (1902-1974)

    Prager Akademiker-führer

    Položka č.: 1056

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:39

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Nový Svět, severní strana Hradčan

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:40

    lept, 12,8 x 17,6 cm, sign. PD Maran, 43075

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    konvolut deseti výjevů Staré Prahy

    Položka č.: 1058

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:41

    10 x litografie, 1987 - 1988, 43 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Cheb

    Položka č.: 1059

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:42

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,3 x 26,5 cm, značeno LD na kameni Haun, rám, dole značeno gez u. lith. v. A. Haun a PD Druck v W. Korn in Berlin, vodní skvrna na paspartě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • R. Kuhn

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 1060

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:43

    lept, 16,8 x 13,1 cm, sign. PD R. Kuhn, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:44

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 1062

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • C. Bertrand

    Řím, La Collona di Foca

    Položka č.: 1063

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:46

    mědirytina, 20,5 x 13 cm, značeno PD C. Bertrand sc., LD A. Blaschnik del., pasparta, mírně zažloutlý papír, zahnědlé skvrnky, zažloutlá pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    Položka č.: 1064

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:47

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Eton College

    Položka č.: 1065

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:48

    litografie, 1858, 27,5 x 40,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, u horního okraje větší nahnědlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Ruiny ve Virginia Water

    Položka č.: 1066

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:49

    litografie, 1858, 27,5 x 40 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    Položka č.: 1067

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:50

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 1068

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:51

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    Položka č.: 1069

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:52

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Šternberk v Čechách

    Položka č.: 1070

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:53

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Znojmo

    Položka č.: 1071

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:54

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,7 cm, značeno PD Stahlst v F. Höfer, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roudnice nad Labem

    Položka č.: 1072

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:55

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Martina v Olomouci

    Položka č.: 1073

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:56

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 14 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    Položka č.: 1074

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:57

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 1075

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:58

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Roberts

    Hřensko

    Položka č.: 1076

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 13:59

    ocelorytina, okolo 1850, 9 x 15 cm, značeno PD Gest v A.V. Hayne, LD Gez.v. C R. Roberts, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda s prameny v Karlových Varech

    Položka č.: 1077

    Plánované ukončení: 28. 05. 2021 14:00

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 16 cm, značeno DU Nach Natur gez. und gestochen von J. Poppel Nby, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)