• Roman Pochop

    Babička

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:15

    olej, plátno, 1913, 48 x 37,5 cm, sign. PD R. Pochop, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • J. Koudelka

    Zima

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:16

    olej, deska, 67 x 57 cm, sign. PD J. Koudelka, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Krkonoše

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:17

    tempera, karton, 48 x 63 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Slezská matice

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:18

    tisk, 38 x 52 cm, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Mareš

    Žně

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:19

    tempera, papír, 49 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Procházka

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:20

    olej, plátno, 40 x 56 cm, sign. LD Procházka, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Procházka

    Zimní krajina s chalupou

    Položka č.: 202

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:21

    olej, lepenka, 1938, 47 x 64 cm, sign. LD Procházka 38, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Berghauer

    Zlín

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:22

    olej, plátno, 64 x 84 cm, rám, protržené plátno

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Štefka

    Pražský groš

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:23

    gobelín, 145 x 200 cm

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Zbyněk Slavíček

    Koruna II

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:24

    tapisérie, 1989, 90 x 90 cm, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zbyněk Slavíček

    Koruna III

    Položka č.: 206

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:25

  • Zbyněk Slavíček

    Koruna I

    Položka č.: 207

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:26

  • Zdeňka Burgetová

    Kytice II

    Položka č.: 209

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:28

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, pasparta, č. 48/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinou

    Položka č.: 210

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:29

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. DU Z. Burgetová 92, pasparta, č. 43/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinou II

    Položka č.: 211

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:30

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, pasparta, č. 50 /12, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 212

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:31

    litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. DU Z. Burgetová 92, pasparta, č. 56/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Mladá dívka

    Položka č.: 213

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:32

    litografie, 1993, 17, 5 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 93, pasparta, č. 82/121, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 214

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:33

    litografie, 1993, 17, 5 x 12 cm, sign. PD Z. Burgetová 93, pasparta, č. 97/120, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarkovský

    Zima

    Položka č.: 215

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:34

    olej, plátno, 37, 5 x 53 cm, sign. PD Jarkovský, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Holandské moře

    Položka č.: 216

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:35

    olej, plátno, 69 x 89 cm, sign. PD, rám

  • B. Sokiranský

    Stařík

    Položka č.: 217

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:36

    olej, lepenka, 16 x 21 cm, sign. LD B. Sokiranský, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na rozcestí

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:37

    olej, plátno, 1926, 28x 37 cm, sign. PD Karel Minář 26, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Růžička

    Židovská čtvrť

    Položka č.: 219

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:38

    akvarel, lepenka, 1939, 26, 5 x 23, 5 cm, sign. PD Růžička 39, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Ervin Daníček

    Horské chalupy

    Položka č.: 220

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:39

    olej, plátno, 1936, 43, 5 x 59 cm, sign. PD Ervin Daníček 1936, rám

  • Rudolf Linhart

    (1895-?)

    Krajina u Chrudimi

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:40

    olej, lepenka, 1931, 30 x 42 cm, sign. LD R. Linhart 31, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Linhart

    (1895-?)

    Krajina u Chrudimi

    Položka č.: 222

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:41

    olej, lepenka, 1931, 32 x 42 cm, sig. PD R. Linhart 31, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Moře

    Položka č.: 223

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:42

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD, rám, 2 x protržené plátno

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Ruszelák

    Slunce v korunách

    Položka č.: 224

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:43

    pastel, papír, 1995, 48 x 69 cm, sign. DU Josef Ruszelák 95, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

  • Josef Ruszelák

    Podvečer

    Položka č.: 225

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:44

    pastel, papír, 1995, 49 x 49 cm, sign. LD Josef Ruszelák 95, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

  • Josef Ruszelák

    Slin

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 17:45

    pastel, papír, 1994, 69 x 99 cm, sign. LD J. Ruszelák 94, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)