• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:00

    akvatinta, 20 x 24,5 cm, sign. A. J. Alex, na papíře dr. skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alena Antonová

    Svatý Jiří

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:02

    suchá jehla, 1984, 24 x 24 cm, sign. DU A. Antonová 84, rám, 25/30, dole věnování autorky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:03

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Antonín Augusta

    Samota v horách

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:04

    olej, plátno, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    (1873-1944)

    Noční ulička

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:05

    lept, akvatinta, 17, 5 x 14 cm, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Balíček

    (1904-1985)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:06

    olej, karton, 35,5 x 94,8 cm, sign. LD Balíček, rám, Karel Balíček byl žákem profesora Ferdinanda Pochobradského. Několik let maloval u Gustava Macouna v Kameničkách, také pracoval s Rudolfem Hanychem. Přestěhoval se do Svratky, kde od roku 1928 působil jako odborný učitel a později v letech 1947 až…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Klidné moře

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:07

    olej, dřevotříska, 35,5 x 40,5 cm, sign. PD Balling J., rám, na zadní straně signováno a štítek s popisem, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, J. J. Loukoty a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:08

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Motýl

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:09

    dřevoryt, 1965, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vl. Bauer 65, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:10

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie polopostavy

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:11

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, uprostřed patrné přeložení papíru, LU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 522

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:12

    tuš, papír, 25 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:13

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 524

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:14

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Aero L-39 Albatros

    Položka č.: 526

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:16

    litografie, 1975, 27 x 44 cm, sign. PD VBidlo 75, rám, 192/200, Původní pasparta s vodotiskem Aero Československé letecké podniky Praha - Letňany. Aero L-39 Albatros je proudový podzvukový cvičný letoun vyvinutý v šedesátých letech 20. století v československém Aeru Vodochody, hlavním konstruktérem …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Bím

    Jaro

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:17

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:18

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    Položka č.: 530

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:20

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:21

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Christopher Brand

    Krajinka s mostem a figurální stafáží

    Položka č.: 532

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:23

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Svaté památce Josefa Mánesa

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 535

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Červen

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:26

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU F. Burant 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:27

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:28

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 539

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:29

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)