-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Na kolenou
Položka č.: 244852Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 195577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:34
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
Položka č.: 245698Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
Položka č.: 245697Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
Položka č.: 245696Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270601Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270600Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270599Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
Položka č.: 277080Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
Položka č.: 242411Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Palermo - rybí trh
Položka č.: 257030Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
Položka č.: 259921Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stuchlík
(1941)
Stvůra
Položka č.: 260214Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Procházka
(1931)
Střechy
Položka č.: 260216Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
Položka č.: 262130Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
Položka č.: 262131Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 262312Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:26
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Viadukt
Položka č.: 262685Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28
dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Zkroucený strom
Položka č.: 262686Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30
dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Na parapetu
Položka č.: 262687Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32
dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO