Svatý Karel Boromejský
No.: 84Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:23
4x svatý obrázek, 11 x 4 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Svatý Jan Nepomucký
No.: 78Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:20
7x svatý obrázek, 12 x 7 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Svatý Josef
No.: 75Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:14
12x svatý obrázek, 14 x 9 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Svatá Anna
No.: 72Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:11
11x svatý obrázek, 16 x 8 cm, konvolut, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Sv. Terezie od Ježíše (relikvie)
No.: 71Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:10
svatý obrázek, 12 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
No.: 70Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:09
svatý obrázek, 11 x 7,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Sv. Jan Bosco (relikvie)
No.: 69Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:08
svatý obrázek, 10 x 5,5 cm, ex indumentis, svatý obrázek s látkou používanou světcem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
St. Maria
No.: 66Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:05
akvarel, zlacený reliéf, 10,5 x 7 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Joseph Wagner
(1706-1780)
Dedero somnum oculis meis
No.: 62Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 11:01
mědirytina, 22,5 x 15,7 cm, značeo na desce PD Appo Wagner, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**0 History of bids
více autorů
Konvolut kolorovaných rytin
No.: 60Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:59
7x kolorovaný mědiryt, 4x mědiryt, sv. Jan Křtitel, Mikuláš, Matouš, Kateřina, aj., více opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Michael Heinrich Rentz
(1698-1758)
Ignatius Loyola
No.: 54Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:56
kolorovaný mědiryt, 16 x 9,5 cm, sv. Ignác z Loyoly, značeno PD Kuucus-Baad Bohemia sc., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.100 CZK (46 €)
G. Rothbaufch
S. Maria Zell
No.: 55Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:54
mědirytina, 13,5 x 8,5 cm, značeno LD G. Rothbaufch PD Ioan Michael Matz exc., lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Obrázek Marie v Altbunzlau
No.: 49Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:48
kolorovaná mědirytina, 8 x 5,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Jan Křtitel
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:46
mědirytina, 11,4 x 6,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Panna Marie
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:45
mědirytina, 8,9 x 5,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Erb s náboženskou tématikou
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:43
mědirytina, 12 x 7,5 cm, lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
S. Alojsius
No.: 27Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:26
tuš, akvarel, krajka, 14 x 9 cm, ruční malba na krajkovém podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
S. Joannes Nepomuceni
No.: 24Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:23
kolorovaný mědiryt, 11 x 7,5 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
S. Wenceslaus
No.: 23Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:22
tuš, akvarel, 13 x 8 cm, pokrčený papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Křtitel
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:20
mědirytina, 10,6 x 6,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
František Müller
(1833-1917)
Die Verfuchung Chrifti
No.: 20Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:19
mědirytina, 18 x 13 cm, značeno na kameni LD Fr. Müller invt, PD A. Pickel sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Akademie der bildenden Künste in Munich
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Joseph Kopetzký
St. Johann v. Nep
No.: 12Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:14
kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei Joseph Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Joseph Kopetzký
S. Anna
No.: 13Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:12
kolorovaný mědiryt, 11,5 x 8 cm, značeno DU Prag bei J. Kopetzký, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Sebastian Klauber
(1700-1768)
Madona
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:09
mědirytina, 10,4 x 6,5 cm, značeno PD Kluber Cath. Sc. Aug. V., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
J. Kepne
St. Anna
No.: 9Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:08
mědirytina, 11,5 x 7,6 cm, značeno PD J. Kepne, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Wilhelm Kandler
(1816-1896)
Kateřina Sienská
No.: 8Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:07
mědirytina, 16 x 7,4 cm, značeno LD Wil. Kandler pinx. Romae PD Ausführung u Stich d. Manz Kunst Verlag, text: ,,Meister! Du welst, was ich will, dals ich keinen andern Willen habe als den Deinigen, kein anderes Berz, als das Deine., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Waldher…
Current price: 100 CZK (5 €)
Johann Wilhelm Baumann
Christus
No.: 1Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:00
mědirytina, 9 x 7,5 cm, značeno na desce LD Carlo Dolce pinr. PD W. Baumann sculp., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Karel Kuneš
(1898-1970)
Stromy u jezera (ex libris Vladimír Kotek)
No.: 156Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:14
dřevoryt, 9,5 x 8,4 cm, sign. PD Kuneš, pravý dolní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)
No.: 153Auction price: 60 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:11
dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 260 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Karel Kuneš
(1920-1997)
Kostel (ex libris M. Hartl)
No.: 145Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:54
dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)