Tomáš Hřivnáč
Artemis
No.: 274842Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:35
suchá jehla, 2013, 13 x 9,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Petr Helbich
V lese I.
No.: 274802Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 10:55
bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD P. Hellbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 274798Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 10:51
bromostříbrná fotografie, 24,4 x 16,3 cm, pozdější zvětšenina z 90. let, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Daniela Benešová
No.: 274700Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 09:16
litografie, 1991, 46,5 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 60/100, při horním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Associati…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Josef Bartuška
(1898-1963)
Úlovek
No.: 274696Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 09:09
bromostříbrná fotografie, 27,4 x 21,2 cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. léta), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vyhýbka
No.: 273937Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 16:00
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273824Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:48
lithography, 25 x 20 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozhovor
No.: 273821Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:42
lithography, 18,3 x 20,2 cm, lower/middle signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mladé Bosleslavi
No.: 263580Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 14:18
tužka, papír, 1953, 40,5 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Padající hvězda
No.: 259099Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 16:04
lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Šaman
No.: 258012Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 15:58
serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Jiří Mádlo
Otokar Březina
No.: 274632Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 22:18
dřevořez, 1967, 14,6 x 9,9 cm, sign. PD J. Mádlo, papír lehce zažloutlý, v pravém dolním rohu patrná progumovaná stopa po tužce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Z Capri
No.: 267097Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:54
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Alois Moravec
Capri a Nacapri
No.: 267096Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:52
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fin…
Current price: 220 CZK (10 €)
Marina Richter
Žena v klobouku
No.: 266772Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:14
litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Alois Moravec
Malíř
No.: 264936Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:38
tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Alois Moravec
Hudebníci
No.: 264935Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:36
tuš, akvarel, papír, 16 x 22,8 cm, sign. Du A. Moravec, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v dolní části pasparty i pásky místy drobné tmavé tečky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architect…
Current price: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Narození
No.: 264934Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:34
tuš, akvarel, papír, 1975, 21,2 x 14,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, PD p. f. 1976, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof.…
Current price: 220 CZK (10 €)
J. Šafránek
První sníh
No.: 264705Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:32
dřevoryt, 1988, 9,9 x 10,9 cm, sign. PD J. Šafránek 1988, pasparta, č. 56/70, DU První sníh, papír nepatrné zažloutlý, páska kolem pasparty lehce zažloutlá a zašlá, v dolním pravém rohu páska lehce otřepená, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Konstantin Sofronov
(1897-?)
Obrazy z cest
No.: 264697Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:28
3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Karel Vik
(1883-1964)
Kytice růží
No.: 260064Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 18:30
barevný dřevoryt, 1929, 8,8 x 7 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-29, na levém okraji papíru malý nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fin…
Current price: 200 CZK (9 €)
Hubert Děrda
(1923-?)
Na procházce v parku
No.: 259065Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 18:12
olej, malířská lepenka, 25 x 35 cm, monogr. LD RHD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Aleš Kublák
Zrcadlo v předpeklí
No.: 275663Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:31
olej plátno, 2023, 40 x 30 cm, PD monogr. AK 23
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Aleš Kublák
Čas klekání
No.: 275662Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:30
olej plátno, 2022, 40 x 30 cm, LD monogr. AK 22
Current price: 180 CZK (8 €)
Jindřich Pileček
(1930-2013)
Brána času
No.: 275651Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:19
lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150
Current price: 400 CZK (17 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Mystický kámen
No.: 275650Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 19:18
lept, akvatinta, 1999, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 106/150, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Ivan Novosad
Doteky
No.: 263780Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 18:40
linořez, 2013, 11 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 300 CZK (13 €)
Ivan Novosad
Diamanty
No.: 263779Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 05. 2023 18:39
linořez, 2009, 18 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Current price: 300 CZK (13 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Promenáda na Václavském náměstí
No.: 269951Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:50
litografie, 15 x 11,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, LD P.F. 1919!, PD v kameni 21. XII.1918, zažloutlý papír, na okrajích místy skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek …
Current price: 350 CZK (15 €)
Vladimír Komárek
Vladimír Komárek: Ilustrační grafika
No.: 254260Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:02
tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl