-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273823Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:24
lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
No.: 281044Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
No.: 281043Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
No.: 281042Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
No.: 281041Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
No.: 281040Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
No.: 281039Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
No.: 280100Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 14:06
lithography, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, poster for the exhibition, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281058Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Svítání
No.: 281057Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 430 CZK (18 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281056Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281055Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Anton Boudar
(1947)
Červená kompozice
No.: 263809Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2024 15:04
kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Dežo (Dezider) Hoffman
(1912-1986)
The Beatles
No.: 281755Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 18:18
fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
No.: 281687Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:13
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
No.: 281674Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
No.: 281665Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
No.: 281659Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:45
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids