auction history

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    No.: 263708

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    No.: 246261

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 19:14

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

    Rybáři

    No.: 274415

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 19:07

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Rozhovor se Sokratem

    No.: 280828

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:37

    suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Akt I.

    No.: 224911

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:26

    tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Akt II.

    No.: 224912

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:25

    tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Kočičí dýchánek

    No.: 281076

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:23

    akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Mostek

    No.: 282511

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:18

    akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Karel Laube

    (1888-?)

    Osvětlená krajina

    No.: 279828

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:12

    pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Žena s trakařem

    No.: 242675

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2024 18:09

    watercolour, pencil, paper, 34,7 x 39,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • František Volf

    (1897-1983)

    Rybník u Třeboně

    No.: 280960

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:56

    litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Sobotka

    Údolí řeky

    No.: 281834

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:52

    olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    No.: 249408

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:47

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and at the atelier of his father Jaroslav Panuska

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    U řeky

    No.: 281836

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:44

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Břízy

    No.: 281843

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:36

    olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Lesní krajina

    No.: 281827

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:34

    akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Cesta krajinou

    No.: 281913

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:27

    pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Klíma

    Krajina se snopy

    No.: 278967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:21

    olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • F. Holeček

    Rumburk ze Zboží

    No.: 213120

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:12

    akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • St. Fischer

    Altán

    No.: 281830

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:06

    olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Augusta

    Borovice u potoku

    No.: 279078

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2024 18:00

    tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Vyšehrad

    No.: 282498

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:21

    suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Eva Šimšíková

    Tři muži v kloboukách

    No.: 268906

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:19

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Stařenka

    No.: 282492

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:15

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Souboj s drakem

    No.: 276807

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:10

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Horská krajina

    No.: 282490

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:08

    olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Arnošt Mandler

    (1886-1963)

    Portrait Lalky

    No.: 282451

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:04

    olej, karton, 1924, 46 x 37 cm, sign. PD A Mandler 1924, rám, portrét dcery gen. konzula Doležala, PD na rámu štítek s jménem autora, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Karásek

    Strach

    No.: 282486

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2024 18:01

    olej, papír, 1980, 41 x 30,5 cm, sign. PD Karásek 80, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Zlámal

    (1884-1966)

    Děvče u rozkvetlého keře

    No.: 281811

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:41

    olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

    No.: 282480

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2024 18:26

    pastel, papír, 32,5 x 23,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids