Petr Helbich
V lese VI.
No.: 629Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:17
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Petr Helbich
V lese II.
No.: 624Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:12
Current price: 600 CZK (25 €)
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 619Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 618Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 10:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
No.: 606Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Provenanc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Don Q.
The bird
No.: 549Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Panenka
No.: 507Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:15
bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
No.: 499Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
No.: 498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
No.: 508Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Petr Minka
(1961)
Pocta Jaroslavu Seifertovi
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:15
suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Minka
(1961)
Údolí smutku Jana Zrzavého
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 17:14
suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Zasněná
No.: 460Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:39
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Alena Laufrová
Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz
No.: 459Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Profil ,J. Č.
No.: 458Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Anna Khunová
Dívka mezi tulipány
No.: 423Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 16:02
lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Johanus
Zimní radovánky
No.: 413Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 15:52
2x tuš, koláž, papír, 11,5 x 19; 14 x 15 cm, vzadu opatřeno razítky
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Hlava, Kameraman
No.: 374Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 15:13
serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech G…
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Čas
No.: 333Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 14:32
lept, 1994, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD KDemel 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)
František Bílek
(1872-1941)
No.: 310Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 14:09
dřevoryt, 18,5 x 9,8 cm, monogr. PD F., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Vojtech Kolenčík
Monologue
No.: 284Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 13:43
serigraphy, 1986, 27 x 20 cm, signed lower/right V. Kolenčík 1986, no. 28/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Above the deep
No.: 269Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 13:28
drypoint, aquatint, 2020, 59,5 x 79,5 cm, signed lower/right Tomáš Hřivnáč 2020, no. 14/40, block-printed monogram, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Horses
No.: 154Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 11:33
oil, canvas, 1945, 60 x 80 cm, signed lower/right Old. Cihelka 45, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dew
No.: 138Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 11:17
lithography, 17,5 x 25 cm, signed lower/middle Vlad Suchánek, framed, no. 133/150, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman o…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jan Hísek
Sleeping sun
No.: 123Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 11:02
etching, 2011, 48,5 x 64 cm, signed lower/right Jan Hísek 2011, no. 26/32
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
MICL
(1969)
Night flight
No.: 106Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 10:45
oil, canvas, 2015, 60 x 45 cm, signed lower/right MICL 15
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID6**1 History of bids
Petr Juřena
Šoférování pod vlivem alkoholu
No.: 47Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 16:34
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, uprostřed horního okraje šedá šmouha, levý dolní a pravý horní roh pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
.
Ženské poprsí
No.: 93Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:38
Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
.
Mušle
No.: 94Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:36
terakota, pravděpodobně před r. 0, 9,5 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
.
Šlukovka se zvířecím motivem
No.: 96Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2023 11:35
Afrika, 19. století, terakota, 5,5 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids