Miroslav Pokorný
(1946-2015)
Z cyklu Cahoty
No.: 275052Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 15:05
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Rostislav Novák
No.: 275023Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 14:36
serigrafie, 82,5 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák, při horním okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Petr Melan
(1947-2009)
Hvězdopravec
No.: 274983Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 13:56
litografie, 18 x 11,5 cm, sign. PD P. Melan , pasparta, č. 141/200, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Polasek, J. Mahelka, J. Trnka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Aleš Kublák
Pozdější odpověď
No.: 274940Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 13:13
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Jiří Kubíček
Biorytmy III.
No.: 274938Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 13:11
linořez, 1987, 51 x 37,5 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1987, č. 26/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Petr Kouba
Dvojice
No.: 274924Auction price: 9.500 CZK (396 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 12:57
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
D. Kočí
Stromořadí
No.: 274894Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 12:27
černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Strom v krajině
No.: 274891Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 12:24
černobílá fotografie, 22,5 x 16,5 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Rudolf Janda
(1907-2000)
Mazák
No.: 274864Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:57
bromostříbrná fotografie, 1962, 17,2 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Rudolf Janda
(1907-2000)
Les
No.: 274862Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:55
bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Rty
No.: 274854Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:47
suchá jehla, 1987, 18,5 x 12,5 cm, sign. DU Karel Chaba 87, the private study
Current price: 600 CZK (25 €)
Tomáš Hřivnáč
Hestia
No.: 274846Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:39
suchá jehla, 2013, 13 x 9,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Ares
No.: 274844Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:37
Tomáš Hřivnáč
Herfaistos
No.: 274843Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:36
Tomáš Hřivnáč
Artemis
No.: 274842Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 11:35
Petr Helbich
V lese I.
No.: 274802Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 10:55
bromostříbrná kontaktní fotografie, 2017, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD P. Hellbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Vladimír Hanzl
Světla
No.: 274798Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 10:51
bromostříbrná fotografie, 24,4 x 16,3 cm, pozdější zvětšenina z 90. let, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Daniela Benešová
No.: 274700Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 09:16
litografie, 1991, 46,5 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, č. 60/100, při horním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Associati…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Josef Bartuška
(1898-1963)
Úlovek
No.: 274696Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2023 09:09
bromostříbrná fotografie, 27,4 x 21,2 cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. léta), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vyhýbka
No.: 273937Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 16:00
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273824Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:48
lithography, 25 x 20 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rozhovor
No.: 273821Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 15:42
lithography, 18,3 x 20,2 cm, lower/middle signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Tatoušek
(1929-2021)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mladé Bosleslavi
No.: 263580Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 06. 2023 14:18
tužka, papír, 1953, 40,5 x 31 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Padající hvězda
No.: 259099Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 16:04
lept, 13,2 x 9 cm, sign. PD J.Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Šaman
No.: 258012Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 06. 2023 15:58
serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Jiří Mádlo
Otokar Březina
No.: 274632Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 22:18
dřevořez, 1967, 14,6 x 9,9 cm, sign. PD J. Mádlo, papír lehce zažloutlý, v pravém dolním rohu patrná progumovaná stopa po tužce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Z Capri
No.: 267097Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:54
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 27,8 x 19,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Alois Moravec
Capri a Nacapri
No.: 267096Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:52
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1967, 19,7 x 27,2 cm, sign. PD A. Moravec 67, pasparta, pasparta mírně zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fin…
Current price: 220 CZK (10 €)
Marina Richter
Žena v klobouku
No.: 266772Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 20:14
litografie, 1996, 8,7 x 7,7 cm, sign. PD Marie Richter 1996, rám, č. 22/50, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Alois Moravec
Malíř
No.: 264936Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 06. 2023 19:38
tuš, akvarel, papír, 1974, 16,2 x 23,3 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1975, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, nahoře uprostřed ušpiněna, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids