Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Portrét muže s vavřínovým věncem
Položka č.: 262108Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:58
lept, akvatinta, 11,6 x 11,3 cm, sign. Du Rolčík, č. 151/170, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Emil Sedláček
(1909)
Plynoucí řeka
Položka č.: 259184Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:32
olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Sekereš
Jarní tání
Položka č.: 249253Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 18:04
pastel, papír, 1964, 27,5 x 38 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Cerha
(1966)
Smysl života
Položka č.: 273629Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 21:21
olej, plátno, 2007, 150 x 99 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2007
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
Ivan Kováčik
Váhy
Položka č.: 262890Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 20:28
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Váza s květinami
Položka č.: 267121Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:36
litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Slunečnice
Položka č.: 267118Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:32
litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Květina
Položka č.: 267114Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:30
kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Emílie Tomanová
(1933-1944)
Svatá Kateřina (Ex Libris Kateřina Velenská)
Položka č.: 267042Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:18
lept, 9,8 x 5,6 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 22/50, látková páska kolem pasparty je v levém dolním rohu otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Bouše
(1928-1997)
Figurální motiv
Položka č.: 265816Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 21:34
suchá jehla, 1981, 16,3 x 11,9 cm, sign. PD 81, č. 15/24, DU PF 82, papír lehce zažloutlý, u pravého a dolního okraje šedý otisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Václav Sivko
(1923-1974)
Stromy v úplňku
Položka č.: 265815Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 21:32
lept, 13,3 x 8,2 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Nečas
Výbuch
Položka č.: 245308Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:36
pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Sedláček
(1909)
Položka č.: 243366Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:28
olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Julius Muhr
(1819-1965)
Podhůří
Položka č.: 270464Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 22:02
olej, plátno, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD J. Muhr., rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Jmelí (PF 1929)
Položka č.: 270456Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:46
dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, značeno LD v desce AB, lehce zažloutlý papír, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Štramberk
Položka č.: 270455Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:44
olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Johanus
Jablíčko
Položka č.: 270452Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:40
serigrafie, 15,2 x 15 cm, sign. PD , pasparta, č. 17/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Markéta Mazancová
(1970)
Z mého pokoje
Položka č.: 270453Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20
olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
E. Langer
Hrad Střekov
Položka č.: 270450Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18
olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Portrét
Položka č.: 270432Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:08
tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Karel Vik
(1883-1964)
Šárka
Položka č.: 268826Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 20:36
dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříž…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Jarmila Marešová
Slepice
Položka č.: 228558Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Helena Tomášková
Koráb
Položka č.: 270211Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:34
tisk, 9,9 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Helena Tomášková
Balon
Položka č.: 270210Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:33
tisk, 10 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ondřej Michálek
Pokoj
Položka č.: 270204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:26
dřevoryt, 1994, 9 x 15 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1994, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Pata Karlova Mostu
Položka č.: 270202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:24
suchá jehla, 12 x 7,7 cm, sign. PD J. Mádlo, 57/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Ulice
Položka č.: 270193Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:15
ocelorytina, 2,7 x 4,2 cm, značeno PD v desce J. Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Emler
(1912-1992)
Národní divadlo od řeky
Položka č.: 270256Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:03
litografie, 12,3 x 15 cm, sign. DU F. Emler, 89/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Emler
(1912-1992)
Malíř pražské ulice
Položka č.: 270257Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:02
litografie, 15,4 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Hadí žena
Položka č.: 270156Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:36
pastel, tužka, papír, 41,6 x 29,7 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)