-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
Položka č.: 135707Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Václav Hejna
Náměstí s kašnou
Položka č.: 228962Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:07
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Milenci
Položka č.: 244728Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:03
monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
Položka č.: 281898Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
Položka č.: 281900Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
Položka č.: 281902Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Babočka admirál
Položka č.: 281884Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:28
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáčci a kvítí
Položka č.: 281885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:27
litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 37/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Čekanka
Položka č.: 281886Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:26
litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sedmikrásky
Položka č.: 281887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:25
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kytice a motýl
Položka č.: 281889Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:23
litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Profil dívky s motýlem
Položka č.: 281890Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:22
litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinou
Položka č.: 281894Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:18
litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Na větvi
Položka č.: 281895Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:17
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:09
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939)
Kompozice
Položka č.: 281876Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:08
serigrafie, 15 x 10 cm, sign. PD V. Kotasová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Milan Entler
(1948)
Kain a Ábel
Položka č.: 237782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:04
litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Intimita
Položka č.: 281869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:03
lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Portrét
Položka č.: 281478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:23
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička v modrých šatech
Položka č.: 281298Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:23
tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 61, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen je…
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Sedící Anička
Položka č.: 281297Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:22
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička v námořnických šatech
Položka č.: 281296Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:21
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 125, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anička z boku
Položka č.: 281295Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:20
tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 124, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Stojící Anička
Položka č.: 281294Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:19
tuš, papír, 1962, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 128, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Mladoboleslavsko
Položka č.: 281189Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:52
tuš, papír, 2008, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný L. 28.6.2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Nedvězí
Položka č.: 281188Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:50
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. LU Hojný Lad. 26.V. 2017, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pole u Českého krasu
Položka č.: 281187Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:48
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Zájezdní hostinec
Položka č.: 280779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dívka a ptáci
Položka č.: 281012Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 17:48
suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu