Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:32

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Herink

    (1955)

    Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...

    Položka č.: 207999

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Václav Herink

    (1955)

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 08. 2024 14:16

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Velikonoce

    Položka č.: 282580

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:20

    lept, 18,1 x 16 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 43/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Práce na poli

    Položka č.: 282579

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:18

    lept, 15,3 x 21,7 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Muzikanti

    Položka č.: 282572

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:07

    litografie, 1974, 21,9 x 19,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vlaková souprava EM 475 na železničním mostě pod Vyšehradem

    Položka č.: 282573

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 16:06

    litografie, 2005, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, č. 83/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Jaro na Čertovce

    Položka č.: 282404

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 15:40

    litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horský potok

    Položka č.: 282402

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 15:36

    lept, 16 x 12,2 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Milenci

    Položka č.: 282341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2024 14:30

    litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    PF 1946

    Položka č.: 280767

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:52

    litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Horníci

    Položka č.: 280740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:30

    lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    Položka č.: 280728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 16:26

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Letní den

    Položka č.: 280686

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:54

    suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradlena

    Položka č.: 280667

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:38

    litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • R. Woodman

    Bossuet

    Položka č.: 242939

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 18:01

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • R. Woodman

    Cardinal Richelieu

    Položka č.: 267250

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 18:00

    mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:56

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:55

    rudka, papír, 33 x 43 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • E. Scriven

    Frederick II.

    Položka č.: 242940

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:50

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Turandot

    Položka č.: 246856

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:48

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Pouzar

    (1952)

    Tištěná fotografie s podpisem

    Položka č.: 282554

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:47

    tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 246853

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:45

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 246860

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:44

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Ad. Neumann

    Don Manuel

    Položka č.: 262644

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:26

    kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Francis Petrarch

    Položka č.: 246875

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:24

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 270420

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 17:08

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    Položka č.: 280954

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 19:29

    serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

Instagram

Facebook