Karel Beneš
(1932-2021)
Obraz dívky
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:09
litografie, 2010, 20 x 26 cm, sign. DU K. Beneš 10, č. 185/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Miloš Vojíř
Hračky
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:02
fotografie, 37 x 27,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Miloš Šindelář
Dívka s flétnou
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:54
bromostříbrná fotografie, 38,4 x 22,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miloš Šindelář
Jazz parník II.
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:53
bromostříbrná fotografie, 25,8 x 37,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:26
fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Fotosalonu Vítkovice 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fo…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Autobusy - Gottwaldov
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:25
fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a est…
Noční Praha
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Peter Nagy
Kytaristka
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:53
fotografie, 44,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Karel Matoušek
Kolotoč života
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:48
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 44,5 x 58 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Louš
IV. Kolo
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:46
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miloš Koreček
(1908-1989)
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:43
fotografie, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. na zadní straně Miloš Koreček 1984, Antikvariát Dlážděná, člen Ra
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Miloš Koreček
(1906-1989)
Fokalk
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Miroslav a Věra Chalupníčkovi
Stalinův památník
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:22
fotografie, 1953, 28,9 x 39,2 cm, pokrčené okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Josef Hník
Kompozice s vejci
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:10
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Feyfar
(1871-1935)
Rokytnice nad Jizerou
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:31
bromostříbrná fotografie, 15,2 x 19,3 cm, na zadní straně autorské razítko a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Dostál
(1938-2022)
Construction Worker in Prague
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:16
bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
S kytarou
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:15
bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:14
bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:13
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Labutě
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:12
František Dostál
(1938-2022)
Letná
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:11
František Dostál
(1938-2022)
Start
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:10
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:09
bromostříbrná fotografie, 90. léta, 22,8 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé - dvojice
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:08
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
František Dostál
(1938-2022)
Rybáři
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 08:05
bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Martin Velíšek
(1963)
Plakát Bezstarostná jízda
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:13
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:12
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Martin Velíšek
(1963)
Martin Velíšek katalog
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:11
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Martin Velíšek
(1963)
Samuel Beckett: Nepojmenovatelný
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:09
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Martin Velíšek
(1963)
Pohlednice Šťastné a veselé
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 18:08
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)