Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
TGM, Květina
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:32
2 x litografie, 16 x 11; 10 x 7 cm, sign. PD Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
PF 1996
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:24
akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. Karel Chaba 1996, soukromé studium
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina I, Krajina II
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:21
2 x litografie, 14 x 19,5; 14 x 19, 5 cm, sign. PD Miloslav Holý, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ladislav Hojný
Rébus
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:20
linoryt, 1982, 32 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 39/90, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Emilie Tomanová
(1933-1944)
F. Villon
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:18
lept, 29 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 18/20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Brabec
Náměstí
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:17
akvarel, tuš, papír, 1924, 18 x 25 cm, sign. LD Jan Brabec 1924, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Havran
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:14
suchá jehla, 29,5 x 14 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 11/20, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Šafář
Franz Kafka
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:12
lept, 23 x 14,5 cm, sign. PD K. Šafář, rám, č. 1/150
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Josef Saska
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Miloslav Jágr
(1927-1997)
2x ilustrace k Červené Karkulce
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:09
tuš, kombinovaná technika, papír, 9 x 14; 9 x 6,5 cm
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zátiší na stole
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:07
lept, 1983, 29 x 23,5 cm, sign. PD Nováčková 83, č. 4/10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Renata Mužíková
(1973)
Kavárna
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Tunis
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:05
litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 63/80, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun I, Klaun II
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun, Ptáček
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:59
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postavy
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:58
litografie, 1979, 35,5 x 24,5 cm, sign. DU K. Vysušil 79, č. 74/75, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Lvíček
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Bohuslav Mikeš
(1934-2003)
Ilustrace I, Ilustrace II
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:46
2 x tužka, kombinovaná technika papír, 13,5 x 10,5; 10,5 x 11,5 cm, ilustrace do AHOJ
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Z okna
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:44
lept, 1979, 21 x 15 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 79, č. 61/80
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Ochránce
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
PF 1978, PF 1977
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:39
2x lept, 1977, 18 x 9; 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Vl. Jarcovják, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun I., Klaun II.
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:29
2 x litografie, 1979, 13,5 x 13; 15,5 x 12 cm, sign. K. Beneš, č. 45/200, č. 188/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Pont Neuv- Paříž
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
lept, 1930, 27 x 34,5 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1930, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Cyril Urban
(1930-2002)
Bez názvu II
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 260 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:28
lept, 1984, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU C. Urban 84, č. 6/10, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Benátky
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:27
lept, 1926, 24,5 x 27 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1926, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Portál jezuitského chrámu v Klatovech
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:25
lept, 1941, 31 x 24 cm, sign. PD J. C. Vondrouš 1941, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Prášek
(1950)
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:18
tuš, akvarel, papír, 26,5 x 18 cm, monogr. PD KP, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Parkman
Vyprázdněná místnost
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:16
bromostříbrná fotografie, 1989, 58 x 47 cm, sign. PD Jan Parkman 1989, PD a DU natrhlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Novák
Ze souboru Životní prostředí
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tajemství
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08
lept, 1996, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 96, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)