Michal Hrdý
(1959-2003)
Příprava večeře
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Michal Hrdý
(1959-2003)
Uklouznutí na banánu
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Michal Hrdý
(1959-2003)
Nejlepší pokrejvač
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Juda (a Thámar)
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Michal Hrdý
(1959-2003)
Paul McCartney v hospodě
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:49
Aktuální cena: 2.555 CZK (107 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Milada Sukdoláková
Maska města
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:37
lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Sukdoláková, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Róna
Rodina před myslivnou
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:27
lept, 1982, 20,5 x 26,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 Kč CZK
Jaroslav Róna
Pokoj s černou stěnou
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:26
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Kamil Lhoták
Kužel a automobil
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20
suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Dvě ilustrace
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13
2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:09
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
První šíp I.
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:04
suchá jehla, 2021, 26 x 18,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 12/30 I., Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Josef Jícha
Plzeňské divadlo
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:28
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
Býk, Portrét muže
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:26
2x dřevořez, 1984, 5 x 5,5; 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Jiří Altman, č. 57/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jiří Altman
My darling
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:25
dřevoryt, 1983, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Altman 83
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Hruška
(1930-1945)
Na koni II
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Markéta Králová
Trávy
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:54
lept, 14 x 24 cm, sign. PD M. Králová, č. 43/45, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Emílie Tomanová
(1933-1994)
Týnský chrám
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:13
lept, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, autorský tisk, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Stanislav Konečný
(1908-1965)
U rybníku
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 18:01
bromostříbrná fotografie, 30. léta 20. století, 22 x 14 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Ladislav Kuklík
Strom
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:45
lept, akvatinta, 1977, 10 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 77, a. t. , žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kostelík v zasněžené krajině
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:19
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Eva Natus Šalamounová
Let
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:18
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Karlův most
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:15
litografie, 1985, 27 x 42,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, rám, č. 101/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miloslav Cicvárek
(1927-2007)
Uprostřed kruhu
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:53
lept, 9,8 x 6,4 cm, sign. DU, papír místy zbarven do hněda, na levém okraji papíru čárka po tiskací barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Doudlebsko II.
Položka č.: 514Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:33
pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vasil Stanko
Hlava 8
Položka č.: 513Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:32
bromostříbrná fotografie, 1992, 44,3 x 45,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Vasil Stanko
Hlava 17
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:31
bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Svatopluk Klimeš
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 16:08
kresba ohněm (palart), 1986, 27,5 x 18 cm, sign. PD Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Václav Fiala
(1964-1980)
Japonská krajina s vodopádem
Položka č.: 453Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:32
dřevoryt na japanu, 39,7 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Václav Fiala
(1964-1980)
Japonská krajina
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:31
litografie, 41 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/12, Antikvariát Dlážděná