Cyril Bouda
PF 1945
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:06
tisk, podpis, 1944, 12,5 x 9,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Josef Velčovský
Akt - krajina
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kája Saudek
(1935-2015)
Modní magazín pro veřejnost
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:56
tisk, 1986, 13 x 15,5 cm, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Kája Saudek
(1935-2015)
Intimní modní magazín
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:55
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Štastný Nový rok 1891
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:49
akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Kukadla
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:48
tisk, 1980, 19 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Radost z procházky (PF 1999)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:47
serigrafie, 1998, 10,4 x 14,9 cm, sign. NU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Adam a Eva I.
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:46
tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Grilování hada (PF 1994)
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:45
serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Výzkum
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:41
tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:39
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Pastýři v Betlémě
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:35
litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Kamil Lhoták
Letiště
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30
suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)
Kamil Lhoták
P.F. 1966
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29
litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Muž na velocipédu
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28
litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Náhlá květina
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:26
lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Zpráva o vertikálním řádu
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Čas dělení
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Sen a skutečnost
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:24
lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ota Janeček
Šťastné prasátko
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:19
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1966
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:17
dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1965
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:15
dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Tři králové
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:14
dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Kočár
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:13
dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Psík
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:12
dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Míla Doleželová
(1922-1993)
PF 1965
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:09
dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:31
dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Konstantin Bušek
(1861-1938)
V Podolí
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:24
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)