-
Neurčený autor
PF 1987
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28
suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-1916)
PF 1969
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:18
dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 208 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Kytice
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:14
linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Slunečnice
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:13
dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Martinková
(1948)
Křídla (P. F. 89)
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:10
serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
PF 1963
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05
suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
PF 1956
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:03
linoryt, 1955, 12 x 10 cm, sign. PD Služebník, PF 1956, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Lubič
PF 1988
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:02
autorská grafika, 1987, 16,2 x 9 cm, sign. UD J. Lubič, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Lubič
PF 1987
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:01
autorská grafika, 1986, 16,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Lubič, č. 174/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Praha
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58
litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:57
linořez, 1964, 20,6 x 19,5 cm, sign. LD Liesler 64, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Pražský kalich
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:56
suchá jehla, 2008, 17 x 4,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2008, č. 61/100, PF 2009, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Tomáš Kůs
(1950)
PF 93
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:52
neurčena, 1992, 9,6 x 16,8 cm, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Tomáš Kůs
(1950)
Roh PF 88
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:51
lept, 1987, 11,8 x 17 cm, sign PD Kůs 87, č. 21/40, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Krumphanzlová
(1946)
PF 1979
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:50
litografie, 1978, 18 x 11 cm, sign. PD Věra Krumphanzlová, č. 12/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
P. Kroupa
Busta
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:49
suchá jehla, 1986, 10,6 x 6,7 cm, sign. PD P. Kroupa 86, pf 1987, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Kroupa
(1930)
PF 83
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:48
suchá jehla, 1982, 19,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Kroupa 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Velum Ventis PF 1995
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:47
suchá jehla, 1994, 14,7 x 10,3 cm, sign DU Bohumil Krátký, č. 26/50, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Kotas
(1938)
PF 1987
Položka č.: 296Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:44
sítotisk, 1986, 10,5 x 9,5 cm, sign. PD P. Kotas, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Navrátila, A. Kučery, A. Berana na FF UP v Olomouci
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Andrea Korbelářová
(1951)
Dobrý pastýř
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:43
lept, 1983, 19,8 x 12,3 cm, sign. PD A. Korbelářová 83, 11079, PF 1983, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Luba Končeková-Veselá
(1942)
PF 89
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:42
fotogram, 1988, 15,4 x 9,2 cm, sign vzadu Ľuba Knučková-Veselá
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Leoš Konáš
(1943)
Jablka
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:41
akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Leoš Konáš
(1943)
Slunce
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:40
akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Kostel
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Pták na větvi
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:31
litografie, 1969, 12,1 x 9 cm, sign. PD M. Kazdová, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jan Kavan
(1947)
Sváteční skříň (PF 94)
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jana Kasalová
(1974)
Ulita
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:29
lept, 2009, 7,9 x 6,3 cm, sign. PD J. Kasalová, 11049, PF 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu