Jindřich Lenhart
(1878-1955)
Periferie
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 18,5 x 48 cm, sign. PD Lenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jindřich Lenhart
(1878-1955)
Cesta polem
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, sololit, 26,5 x 59 cm, sign. PD JLenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Václav Kůrka
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, karton, 49 x 68,5 cm, sign. PD Kůrka V., rám , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Kaufmann/Rodek
Rybář
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, plátno, 81 x 53,5 cm, sign. PD, rám, prohnuté plátno, plátno místy poškozeno
Josef Hapka
(1912-1987)
Zima u Zubří
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
tempera, karton, 1939, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na zadní sraně štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Zdeněk Tůma
(1907-1943)
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
akvarel, běloba, tuš, papír, 1935, 62,5 x 44 cm, sign. PD Tůma 35, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Josef Konečný Žar
(1909-1989)
Kytice lilií
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, 1973, 49 x 40 cm, sign. PD Konečný Žar 73, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Slíva
Grand Cafe
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/50, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Jiří Slíva
Interdog
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 30/80, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Jiří Slíva
Svatební zámky
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. PD Jiří Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jiří Slíva
Charlie Chaplin, Mona Lisa a Micky Mouse
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
serigrafie, 19 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 33/35, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Dívka s vějířem
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1976, 46 x 35,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 49/60, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Eva
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 1976, 49,3 x 38,8 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences an…
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zrcadlo
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
litografie, 40 x 30,3 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jindřich Vlček
(1885-1968)
Josef Kodet: Raněn u Vouziers
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, tuš, tužka, papír, 1934, 20 x 21 cm, sign. LD J. Vlček 1934, Jindřich Vlček (5. září 1885 Malá Skalice, část obce Česká Skalice – 22. březen 1968, Hradec Králové), také znám jako Jindra Vlček, byl český malíř, autor československých známek, československý legionář. Absolvoval Uměleckoprůmys…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Šebek
(1890-1966)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám, Antikvariát Dlážděná
Karel Jan Sigmund
(1897-1959)
Venkovská krajina
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, karton, 26 x 31 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Hnízdo
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1979, 34,5 x 25,8 cm, sign. PD Čepelák 1979, č. 41/100, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Tomáš Bím
Meloun
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
litografie, 1995, 15,6 x 11,6 cm, sign. DU Bím 95, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1994
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1996
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1998
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 1992
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tom Svoboda 2013
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, lehce ušpiněno, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2016 Tom Svoboda
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tom Svoboda 2011
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Nádraží (kancelář)
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
litografie, 36 x 31 cm, sign. PD Jiří Bouda 97, a. t., studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Zoja Villalobos-Popovič
Z cyklu Posvátnost
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
olej, plátno, 2000, 75 x 64 cm, sign. PD Zoja 2000, rám
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Andělé
Položka č.: 424Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1993/1994, 37,5 x 48 x 3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Boris Jirků
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu