Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt bílé paní
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:19
tužka, papír, 10,5 x 8,3 cm, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Šťastný nový rok
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:17
tužka, papír, 1932, 20,5 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá žena pod stromem
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:15
tuš, papír, 1926, 17,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1926, LN ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v posteli
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:14
tužka, papír, 1927, 17,4 x 13 cm, sign. PD V. Fleissig 1927, Ex libris , Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovníci
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:13
tuš, tužka, papír, 19,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Továrny
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:12
tužka, papír, 12,8 x 9,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Amor
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:11
tužka, papír, 1939, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD V. Fleissig 39, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Bílá dáma a rytíř
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:09
tuš, tužka, papír, 1930, 13,8 x 10,3 cm, monogr. PD VF 1930, návrh na Ex libris, DU poznámky autora, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Dva stromy u jezera
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:07
tužka, papír, 1929, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1929, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pohled na hory
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:06
tužka, papír, 1938, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1938, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Spadlé stromy u jezera
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:05
tužka, papír, 1928, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena v pěsti
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:04
uhel, papír, 1918, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1918, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:03
tužka, papír, 1952, 8,8 x 12,5 cm, sign. PD V. Fleissig 52, návrh na Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Karla Hynka Máchy
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:02
tuš, papír, 14 x 12 cm, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Portrét Svatopluka Čecha
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:01
tuš, papír, 1951, 12,6 x 9,7 cm, sign. PD V. Fleissig 51, DU popsáno autorem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Studie motýlů
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 1951, 14,7 x 9,2 cm, značeno PN V. Fleissig 1951, Ex libris Fr. Tschochner, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Železnice v zimě
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03
litografie, 2002, 37,8 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Spanilá věštkyně
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 32,4 x 24,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Tanec
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 34,8 x 49,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Noční nádraží
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 2005, 38,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, a. t., studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jiří Načeradský
Srocení lidu
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1967, 38 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 3/4, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Pietro Antonio Rotari (následovník)
(1707-1762)
Čtenářka dopisu
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Antonín Václav Slavíček
(1895-1938)
Dvě postavy
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
pero, papír, 1929, 24 x 19 cm, sign. DU Ant. V. Slavíček 1929, pasparta, zaskleno, žák prof. Dítěte, Wurzla a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SVU
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Iva Hüttnerová
Karlův most
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 2001, 30 x 24 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Lada
(1887-1957)
Koledníci
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36, Josef Lada byl přední český malíř, ilustrátor, scénograf, karikaturista a kreslíř, vyučil se knihařem a poté krátce studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Hofbauera, ale vzápětí se začal živit ilustracemi do časopisů a ilustroval knížky nejen…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
František Tichý
(1926-2011)
Intermezzo
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
suchá jehla, 23,5 x 20 cm, sign. DU Tichý 48, DU věnování Hrdinovi, špatný stav, vhodné k restaurování, zažloutlý, přehnutý a potrhaný papír na několika místech
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jan Smetana
(1918-1998)
Přístav
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
litografie, 23 x 31 cm, sign. PD Jan Smetana, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Ladislav Kuklík
Kořalka
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, akvatinta, 1979, 9,5 x 20 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 74/75, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Josef Velčovský
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Hotel
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
serigrafie, 1984, 30 x 8 cm, sign. LD Neprakta 84, č. 50/50, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu