Na pobřeží
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zátiší s melounem
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohuslav Mikeš
(1934-2003)
Hamlet
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:31
1x kresba, 1 x lept, 1981, 20 x 13; 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Mikeš
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Mrak
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:28
lept, 1980, 15,5 x 13,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, autorský tisk, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Postavy
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:26
suchá jehla, 1980, 21 x 24,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Kořalka
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:21
litografie, 39 x 28,5 cm, sign. DU Michal, č. 48/81, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Ex libris Michal, Ex libris Jiří Kačer
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:20
1x litografie, 1x linoryt, 20 x 14,5; 9 x 8 cm, sign. PD Michal, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv V.
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:16
pastel, křída, papír, 31 x 22,2 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv III.
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv I.
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Hier ruhe
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:09
dřevoryt, 18,5 x 21 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 37/110, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Věruna Melčáková Juneková
Z cyklu Zátiší
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:04
lept, 1979, 15,5 x 13 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, č. 17/61
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Mazancová
Jeřabiny
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:03
olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Pavel Matuška
Rozhodčí
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:02
tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pavel Matuška
Za stolem
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:01
tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Maminka
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:59
2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
Zdeněk Martínek
(1923-1999)
Zlatá ulička v Praze
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:55
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Dominik Mareš
(1972)
Klid
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Stůl
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:50
běloba, kombinovaná technika, papír, 1979, 18 x 11,5 cm, sign. PD Mikuláš L. (společně s věnováním)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michaela Lesařová Roubíčková
Bonbon
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:42
lept, reliéfní tisk, 1976, 14 x 10,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová Roubíčková 76, č. 27/100, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Leitgeb (připsáno)
Zátiší s hrozny a hruškou
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:41
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Alena Laufrová
Dívka, Ikarův pád
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 17 x 8; 12 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, č. 9/120, a. t., žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Alena Laufrová
Ženská tvář I, Ženská tvář II
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1983, 14 x 10; 14 x 9,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sgin. PD A. Laufrová 1983, č. 44/100, č. 43/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alena Laufrová
Motýli
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:34
lept, 1979, 24,5 x 17 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, č. 71/150, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Oldřich Kulhánek
Ústa
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24
litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Kulhánek
Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21
litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Kratochvíl
Jablíčko
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:12
suchá jehla, 1979, 21,5 x 17 cm, sign. DU Fr. Kratochvíl 79, autorský tisk
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Lubomír Kotrha
(1950)
Kůň pochází z člověka
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:07
tuš, papír, 1979, 17 x 28 cm, sign. PD Kotrha, ilustrace Svobodného slova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pavel Kotas
Tiché zahradnictví
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:05
barevný dřevořez, 20 x 30 cm, sign. PD P. Kotas, autorský tisk
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)