Arnošt Kukačka
Lázeňačky
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Tomáš Hřivnáč
Afrodité
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Tomáš Hřivnáč
Héra
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Tomáš Hřivnáč
Dlouhý den
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
lept, 2011, 20 x 15 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2011, č. 27/100, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Tomáš Hřivnáč
Autoportrét
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
mezzotinta, 1995, 15 x 10 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 2/25, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Michal Burget
(1970)
Hřbitov lodí
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
lept, akvatinta, 2013, 44,5 x 60 cm, sign. PD Burget 13, č. 2/2, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Milan Bauer
Jockey
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
lept, akvatinta, 33,5 x 24,6 cm, sign. DU M. Bauer, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Milan Bauer
Pozdrav z muzea
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
lept, 29,2 x 21 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 5/100, v dolní části nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Milan Bauer
Elefant
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
lept, 24,8 x 18 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 22/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Tereza Zichová
(1992)
Na jedné hromadě
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
olej, plátno, 2022, 100 x 125 cm, sign. vzadu PD Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Na…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Ivana Lomová
Tam II.
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1996, 13 x 28,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1996, č. 25/45, Antikvariát Dlážděná, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Tereza Kučerová
(1964)
Společnost
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Tomáš Hřivnáč
Bílé nebe I
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)
suchá jehla, 2017, 50 x 70 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 12/30, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Pavel Roučka
Sousední ves (Franz Kafka)
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, č. 14/85, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Vypravěči vtipů
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Sukdolák
(1925)
Planeta Země
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 16,5 x 15,5 cm, sign. DU P. Sukdolák, č. 149/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Markéta Luskačová
Pohřeb zastřeleného mladého muže
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1968, 30,5 x 39 cm, sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Z cyklu Pátek třináctého
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
litografie, 1981, 29,5 x 42 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, č. XII/XX, vyšlo nákladem autora, tisk Tomáš Svoboda a Jiří Lípa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Petr Ptáček
Před katastrofou
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 2012, 57 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 63/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Studie
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Modrá
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní
Lubomír Přibyl
(1937)
Zkosené hranoly III.
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
materiálový tisk, 1993, 78 x 57 cm, sign. PD Přibyl 93, č. 2/50, na levé straně v jednom místě natrženo, při okraji ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Dalibor Smutný
(1964)
Svlačec II.
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD D. Smutný 2004, č. 8/30, levý okraj natržený papír mimo tisk, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon IV.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon II.
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
mrazovka, kombinovaná technika, 62,5 x 88 cm, Antikvariát Ostrovní
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Michael Rittstein
Skupina Brutus
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
litografie, 2015, 81 x 55 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 17/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Jiří Načeradský
Kudlanka
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
olej, pátno, 2011, 80 x 60 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědčivě…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Jiří Načeradský
Dva objekty
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
akvarel, tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15