Klára Trnková
Akvárium
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:40
akvarel, dřevěná deska, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD Trnková, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)