Sen I. Hrdiny
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:28
akvarel, běloba, papír, 1985, 32 x 22 cm, značeno PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kmen
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:30
tuš, pastelky, papír, 1980, 38 x 22 cm, sign. DU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Námořníci
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:32
serigrafie, 11 x 20,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Portrét
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:33
lept, 1979, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD, č. 52/60
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dva portréty
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:37
2x pero, papír, 15,5 x 13; 15,5 x 13 cm, sign. vše PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Portia (Gemahlin des Brutus)
Položka č.: 1337Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 17:15
mědirytina, 14,2 x 10,7 cm, značeno PD nečitelně, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
U rybníka
Položka č.: 258638Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:31
akvatinta, 48 x 58 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:10
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 12. 2024 18:28
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)