Dušan John

(1925)

  • Dušan John

    (1925)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:45

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD D. John, č. 57/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)