Dušan John
(1925)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:45
litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD D. John, č. 57/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)