Bohumír Bob Hochman

  • Bohumír Bob Hochman

    Vločkoví vločkování

    No.: 502

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 13:53

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, sign. LD Bob 2024, klínový rám, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)