Vladislav Wimmer

  • Vladislav Wimmer

    Karlův most

    Položka č.: 262418

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:56

    litografie, 1976, 27,2 x 42 cm, sign. PD Wimmer 76, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)