Josef Pýcha
(1914-1988)žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rudolfův pramen v Mariánských Lázních
Položka č.: 261944Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:36
litografie, 33,8 x 48 cm, sign. PD Josef Pýcha, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)