Alena Šlapáková
Z hor a strání
No.: 267371Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:20
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)