Alena Šlapáková
Z hor a strání
Položka č.: 267371Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:20
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)