Jan Janča
(1907-1992)
Na náměstí
Položka č.: 282575Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 19:06
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD Janča, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)