Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
No.: 322Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Xénia Hoffmeisterová
Nové zdroje
No.: 264Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)