Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
Položka č.: 322Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
litografie, papír, 2023, 81 x 56 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 1/30, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Xénia Hoffmeisterová
Nové zdroje
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
akryl, plátno, 2021, 65 x 100 cm, sign. vzadu Xénia Hoffmeistrová 2021, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)