Jana Truksová

  • Jana Truksová

    No.: 2361

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:55

    litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)