Jana Truksová
No.: 2361Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 19:55
litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)