Olga Stárková

  • Olga Starková

    Karlův most

    No.: 259248

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 08. 2024 17:52

    litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)