Jakub Krejčí

  • Jakub Krejčí

    Ryby

    No.: 264717

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 12. 09. 2024 18:39

    litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Kuba 91, autorský tisk, pokrčený papír

    Current price: 100 CZK (5 €)