Jakub Krejčí

studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze; zabývá se loutkou, hračkou, scénografií a volnou a užitou grafikou;(Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2001, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2001)

  • Jakub Krejčí

    Ryby

    Položka č.: 264717

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2024 18:39

    litografie, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Kuba 91, autorský tisk, pokrčený papír, studoval katedru loutkářství u doc. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)