Roman Karpaš
No.: 282431Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 07. 2024 17:50
litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)