Milada Kazdová
(1911-2001)
Položka č.: 282346Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:02
litografie, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)