Martin Bouda
Podél Orlice
No.: 427Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:41
litografie, 2007, 13 x 18 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 13/200, studied The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Martin Bouda
Pražské probuzení
No.: 431Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:45
litografie, 2007, 37 x 53,5 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 40/45, studied The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)