Přemysl Pitřík
Postava ve městě
No.: 261922Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:19
olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)