Jarmila Králová
Modrý čtverec
No.: 609Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:46
olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)