Jarmila Králová
Modrý čtverec
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:46
olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD JK, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)