2 x Ex Libris
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:57
2 x litografie, 1974, 1975, 17 x 13; 6,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 74, sign. DU Liseler 75, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ex Libris
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:58
litografie, 18 x 10,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:59
1 x litografie, 1 x lept, 14,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:00
1 x litografie, 1 x lept, 15,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ex libris Fr. Nový, Dvojí tvář
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:06
1x litografie, 1x linoryt, 11 x 13; 10 x 9,5 cm, sign. PD Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
2 x PF
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:21
2 x litografie, 1970, 1980, 20 x 9; 11 x 8 cm, sign. LD Liesler 70, sign. PD Liesler 80, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Hlava, Lahev
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:36
2 x litografie, 1967, 1977, 19 x 13; 12,5 x 9 cm, sign. PN Lisler 67, sign. DU Liesler 77, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Ryba, Hlava
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:37
2 x dřevořez, 1975, 10 x 13,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Liesler 75, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kamil Bednář: Praha pod křídly války
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:44
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Fron: Verše
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:46
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Chvála slov. Sborník mladé práce
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 10:27
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 13:19
kniha, kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Tvář v chrámu
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:41
litografie, 1977, 15,4 x 10,9 cm, sign. DU Liesler 77, Ex libris J. De. Belder, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:42
dřevoryt, 1948, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris V. Emingera
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:43
dřevoryt, 8 x 6 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris rodiny J. - S. Černých
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris M. Ulrichové
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris J. a S. Černých
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris Vemingera
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:47
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 19:48
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 219851Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 16. 12. 2024 14:04
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Hudba
Položka č.: 226372Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 16. 12. 2024 14:56
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)