Emil Sedláček

(1909-1993)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Zimní nálada

    Položka č.: 282758

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:26

    olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Jezírko

    Položka č.: 282759

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:28

    olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)