Vladimír Gažovič

(1939)

  • Vladimír Gažovič

    (1939)

    Pocta H. Boschovi

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:56

    litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)