Vladimír Gažovič
(1939)
Pocta H. Boschovi
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:56
litografie, 1984, 40,7 x 32,4 cm, sign. DU Vl. Gažovič 84, zkušební tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, prof. M. Melchera na AVU ve Vídni
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)