Michal Hrdý
(1959-2003)
Fotbal
No.: 353Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
koláž, akvarel, tuš, papír, 30 x 40 cm, signováno uprostřed kresby Hrdý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)